top of page

Kapela

Objednávka: Máte-li zájem o koncert, pošlete mi, prosím objednávku. Jakmile Vám ji elektronicky vrátím a potvrdím, považujte termín za závazný. Rezervované termíny nedoložené smlouvou držím 30 dnů.

jb12a.jpg

Jiří Bureš výtvarník a hudebník, který hraje na kytaru, baskytaru, banjo a zpívá. Jiří si sám píše líbivé melodie a poutavé texty, které následně dokáže interpretovat jedinečným, zajímavým způsobem. Jeho tvorba se pohybuje na rozhraní country, countryrocku a blues.Zabýval se autorskou tvorbou celou řadu let před odjezdem do zahraničí (USA, Austrálie) a některé písně které  napsal pro Radka Tomáška a Vodomily s Ladislavem Vodičkou se stále hrají. Pro televizi natočil pořad “ hrají a zpívají Vodomilové” s režisérem Janem Bonaventurou. Se skupinou Radka Tomáška publikoval svojí tvorbu na CD a TV. Jeho nové písničky hraje Country Radio a Radio Bonton.
Hrál v celé řadě hudebních skupin v zahraničí a v Česku například :Truckers, Ladislav Vodička a Vodomilové, Metropolitan Jazz Praha, Skupina Radka Tomáška více na http://jiriburesmusic.blogspot.cz. V letech 2018 a 2019 natočil v JB Studiu album Pravý Blues a Bože to je pohoda. Download verse je na jiriburesmusic1.bandcamp.com

posterdva.png
kap.jpg
jb.jpg
rad.jpg
krajnik.png
vodomil 2.png

Metropolitan jazz Praha

Vodomilové

bottom of page